Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

250 Bin Dolarlık Gelinliği Ateşe Attı

250 Bin Dolarlık Gelinliği Ateşe Attı
07 Şubat 2017 - 7:52 'de eklendi.

Bütün dünyada adını duyurmuş olan ABD’li şarkıcı Mariah Carey “I Don’t “ isimli single şarkısının klip çekimleri sırasında 250 bin dolar değerindeki gelinliği ateşe attı.
46 yaşındaki, Amerikalı şarkıcı Mariah Carey’in gelinliğini ateşe atmasının altında aslında bir meajda yatıyor. Ateşe atılan gelinlik Valentino tasarımı ve 250 bin dolar değerinde. Carey bu gelinliği aslında Avustralyalı milyarder olan eski nişanlısı James Parker ile Bora Bora adasında yapacakları düğünde giymek için hazırlatmıştı. Fakat Ekim 2016’da ani bir şekilde ayrılan çift herkesi şaşırtmıştı. Carey, klibini çektiği şarkıyı da James Parker için yazmıştı.
Belirttiğimiz gibi Carey’in gelinliği klipinde ateşe atması aslında bir mesaj niteliğinde çünkü gelen haberlere göre James Parker, Mariay Carey’in tutumsuz harcamaları yüzünden nişanı atmıştı. Tabii, bu iki taraf tarafından da onaylanmadı. Fakat çifte yakın olan kaynaklarda bu şekilde belirtiyor.
Çiftin ilişkisi boyunca çifte yakın olan kaynaklar, Avustralyalı milyarder James Parker’ın Marih Carey için özellikle Carey’in kariyeri için çok fazla harcama yaptığını belirtirken “Mariah’s World” adlı TV şov içinde çok fazla harcama yaptığını söyledi. Tabii tek ayrılma sebebi bu değildi çifte yakın ola kişiler Carey’in ilişkilerini ve yaşadıkları hayatı herkese göstermek istediğini fakat James Parker’ın bundan rahatsız olduğunu belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER