Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Aşçılar Öğrencilere Ders Verdi

Aşçılar Öğrencilere Ders Verdi
11 Ocak 2017 - 18:19 'de eklendi.

Yozgat’ta Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğrencilerine Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yozgat Şubesi aşçıları seminer verdi. Profesyonel aşçılar öğrencilere uygulamalı derste verdi.
Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yozgat şubesinin profesyonel aşçıları Yozgat Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi’nde okuyan öğrencilere seminer ve uygulamalı aşçılık dersleri verdi.
Yozgat Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi, Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yozgat şubesini bugün okulunda ağırladı. Ünlü ve profesyonel aşçılar öğrencilere seminer verdikten sonra uygulamalı olarak yemek yaparak öğrencilere uygulamalı derste verdi. Aynı zamanda incelikleri de öğrencilerin daha net görmesini sağladılar.
Usta aşçılar öğrencilere verdikleri seminerde aşçılık mesleğinin detaylarını anlattı. Aşçılık konusunda merak ettikleri olan öğrenciler merak ettikleri soruları aşçılara yönelttiler. Seminerin ardından okulun mutfağına geçen usta aşçılar Yozgat Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğrencilerine uygulamaları olarak da ders verdi. Aşçılar mutfakta yemek dersi sırasında hem uygulamalı olarak mesleğin inceliklerini anlatmış oldular hem de öğrencilerin sorularını da göstererek cevaplamış oldular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER