Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Bana Şeytan Demeyin

Bana Şeytan Demeyin
08 Şubat 2017 - 7:21 'de eklendi.

Eski futbolcu ve ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş’in yaptığı açıklamalara yanıt olarak kendisiyle 36 yıldır tanıştıklarını vurgularken kendisine şeytan denmemesini istedi.
Pazar günü oynanan ve hala yankıları devam eden Beşiktaş – Fenerbahçe maçından sonra Şenol Güneş açıklamalarda bulunmuştu. Şenol Güneş açıklamalarında ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’e şeytan diye hitap etti.
Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş’e cevap olarak Türkiye’de futbolculara ve teknik adamlara karşı en saygılı yorumculardan birisi olduğunu Şenol hocayı haftalar öncede övdüğünü ve onu sevdiğini belirtirken Şenol Güneş’in telefon numarasını alarak ona mesaj attığını söyledi.
Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş’e attığı mesajda, kendsiyle 36 yıldır tanıştıklarını ne kendisinin ona nede Şenol Güneş’in kendisine bir saygısızlık yapmadığını, olayları biraz büyüttüğü için özür dilediğini ve kendisine bir daha şeytan dememesini rica ettiğini belirti.
55 YAŞINDA ADAMA ŞEYTAN DENMEZ
Rıdvan Dilmez yaptığı açıklamalarında, şeytan lakabını zaten sevmediğini ve o lakabın jübilesini yaptığı zaman bittiğini belirtti. 29 yaşında bir oğlu, 19 yaşında bir kızı olduğunu belirten Dilmen, 55 yaşında adam olduğunu tıfıl birisi olmadığını ve 55 yaşındaki adamada şeytan denmemesi gerektiğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER