Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Dick Advocaat, Şenol Güneş’i Övdü

Dick Advocaat, Şenol Güneş’i Övdü
06 Şubat 2017 - 8:33 'de eklendi.

Türkiye Kupası’nda oynanan Fenerbahçe – Beşiktaş maçından sonra açıklama yapan Fenerbahçe antrenörü Dick Advocaat, Şenol Güneş’i övdü.
Dün, Türkiye Kupası’nda oynanan ve Fenerbahçe’nin tek golle kazandığı Fenerbahçe – Beşiktaş derbisinin ardından yapılan açıklamalarda dikkat çekti. Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamada, Beşiktaş’ın hocasına çok fazla saygı duyduğunu ve Şenol güneş’i Avrupa’nın tanıdığını belirtti.
Fenerbahçe’nin antrenörü Dick advocaat, Beşiktaş karşısında çok iyi bir mücadele verdiklerini ve bu maçın kendileri için aslında Pazartesi günü başladığını belirtti. Advocaat, bu maçta Kayserispor maçında oynadıkları gibi oynamadıklarını ve maçın başından itibaren karakterlerini sahaya yansıttıklarını vurgularken Beşiktaş’ın ilk yarıda daha iyi oynadığı görülebildiğini fakat takımının stratejisini ortaya koyduğunu ve özellikle ikinci yarıda verilen mücadeleyle sahadan galip ayrıldıklarını belirtti.
Advocaat, bu akşam Türkiye’nin üst düzey iki takımının mücadelesinin izlendiğini, bazı gerginliklerin yaşandığını fakat bu işlerin böyle olduğunu vurgularken Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş’e saygı duyduğunu, onun Avrupa’da tanınan bir hoca olduğunu ve aralarında problem olmadığını belirtti. Emenike ve Van der Wiel hakkında da yönetimle konuştuğunu belirten tecrübeli hoca son kararın kendisine ait olduğunu ve hayatta herkesin ikinci bir şansı hak ettiğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER