Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

En Çok Tanına İş İnsanı Acun Ilıcalı

En Çok Tanına İş İnsanı Acun Ilıcalı
18 Temmuz 2017 - 15:11 'de eklendi.

The Brand Age Dergii tarafından gerçekleştirilen “İş İnsanları İtibar Araştıması”na göre araştırmaya katılan kişilerin en fazla tanıdığı iş insanı Acun Ilıcalı oldu.
The Brand Age dergisi Xsights firması ile ortak olarak yürüttükleri İş İnsanları itibar araştırması sonuçlarını paylaştı. Araştırmaya katılan katılımcıların en fazla tanıdığı iş insanı Acun Ilıcalı. Acun Ilıcalı’dan sonraki 4 isim ise şu şekildedir; Rahmi Koç, Ali Koç, Ali Ağaoğlu ve Güler Sabancı şeklindedir. Yar alan katılımcılara göre yönettikleri şirkete veya markaya olumlu etki veren isimler arasında güler Sabancı ilk sırayı alıyor. Güler Sabancı özellikle kadınlar nezdinde daha itibarlı bulunurken erkekler nezdinde Ali Koç daha itibarlı bulundu.
Siyasi Fikir Paylaşılmasını İstemiyorlar
Araştırmada yer alan katılımcılar, yöneticilerin sosyal medya hesapları üzerinden en çok yapılan yardımları ve gelecekler ilgili beklentilerin paylaşmalarını istiyorlar. Sonuç olarak büyük iş insanlarının siyasi fikirlerini veya özel hayatlarını sosyal medyada görmek istemiyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER