Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Fatih Altaylı’dan Şok Galatasaray Açıklamaları

Fatih Altaylı’dan Şok Galatasaray Açıklamaları
18 Ocak 2017 - 17:14 'de eklendi.

Galatasaraylı kimliğiyle tanınan Fatih Altaylı Galatasaray hakkında şok açıklamalarda bulundu. Fatih Altaylı Galatasaray’ın ligdeki sırasının büyük bir sürpriz olduğunu belirtirken oynadıkları futbolun kötü olduğunu belirtti.
Fatih Altaylı, Galatasaray’ın çok kötü oynadığını fark yemesi gereken maçta galip geldiğini, kendisine göre yılın en sürpriz ekibinin Galatasaray olduğu, ligde hiç olmaması gereken bir yerde olduğunu Beşiktaş’ın 2 puan liderin ise 3 puan gerisinde olduğunu belirtti. Altaylı, Galatasaray’ın oynadığı futbolla bu sırada olmasının mucize olduğunu şuan ligde Galatasaray’ın en kötü futbol oynayan takım olduğunu, en azından kadro kalitesiyle en kötü futbol oynayan takım olduğunun denilebileceğini belirtti.
Altaylı’ya göre oynanan maçı Galatasaray kazanmadı, Konya kaybetti. Konya’nın ilk yarı maçı 3 – 0 yapabilecekken yapamadığını, Galatasaray’ında 1 gol atarak maçı kazandığını belirten Fatih Altaylı, ilginç olanın Sabri’nin gol atması olduğunu belirtirken gol pası verenin yani golü hazırlayan ismin ilk defa forma giyen Gary Rodriges olmasının daha ilginç olduğunu belirtti. Altaylı, Riekerink’in sadece maçı seyrettiğini yeni aynı pozisyona 3 kez yakalandıklarını fakat Konya’nın boş kaleye atamadığını belirtti.
Altaylı, basında yer alan Galatasaray haberlerini gülerek okuduğunu belirtirken, basının Eren Derdiyok’u sevdiğini fakat Eren’in döküldüğünü belirtirken Selçuk’un da takıma hiçbir olumlu katkısı olmadığını vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER