Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Göksel Gümüşdağ Hakeme Tepkili

Göksel Gümüşdağ Hakeme Tepkili
24 Aralık 2016 - 21:00 'de eklendi.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile Adanaspor arasında oynanan ve 1 – 1 sonuçlanan maçın ardından Başakşehir Futol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ hakeme tepki gösterdi. Göksel Gümüşdağ nizami gollerinin verilmediğini vurgulayarak hakeme video hakem uygulamasına artık geçilmesi gerektiğini vurguladı.
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ bugün Adanaspor ile oynadıkları maçta hakem Hüseyin Göçek’in hata yaptığı belirtti ve artık video hakem uygulamasına geçilmesi gerektiğini vurguladı.
Göksel Gümüşdağ bir yazılı açıklama yaparak, tüm hakemlerin iyi niyetli olduğuna inandıklarını,, bir süredir ısrarla hayata geçirilmesini istedikleri video hakem uygulamasının artık hayata geçirilmesi gerektiğini ve bu gece İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünün ve düşük imkanlarla hayallerinin peşinden koşan kişilerin hakkının yendiğini belirterek unutulmaması gereken bir gece olduğunu vurguladı.
Göksel Gümüşdağ yaptığı açıklamanın puan kayıplarından sonra yapılan basit bir reaksiyon olmadığını tam tersi ülkemizin geçirdiği şu zor günlerde insanların en çok ihtiyaç duydukları adalet ve dürüstlük gibi değerlerin kalıcı kılınması için yapılan bir açıklama olduğunu belirtti. Göksel Gümüşdağ yaptığı yazılı açıklamasında artık daha yüksek donanımların olduğu bir hakem standardına sahip olunması gerektiğini fakat kısa vadelerde hakem standardının yükselemeyeceği düşünüldüğünde mutlaka videolu hakem uygulamasına geçilmesi gerektiğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER