Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Gülben Ergen’den Derneği Hakkında Çıkan İddialara Cevap

Gülben Ergen’den Derneği Hakkında Çıkan İddialara Cevap
06 Şubat 2017 - 19:25 'de eklendi.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin sahibi olan Gülben Ergen, derneği hakkında çıkan maddi sıkıntı iddialarına sosyal paylaşım ağı olan İnstagram hesabı üzerinden cevap verdi.
Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bulunan Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin binasını boşaltarak binaya kiralık tabelasını astı. Gelen iddialara göre devlet desteği olmadığı ve yeterli gelirlerin sağlanamadığı için dernek başkanı Gülben Ergen’in zor durumda kaldığı ve derneğin dairesinin boşaltıldığı söyleniyordu.
Gülben Ergen, derneği hakkında yapılan iddialara Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. Gülben Ergen, derneği tarafından yapılan 37’nci anaokulunu açmak için Eskişehir’e hareket ederken Instagram hesabından bu zamana kadar açtığı anaokullarının Türkiye haritası üzerinde yer alan konumlarını gösteren bir fotoğraf paylaştı.
Gülben ergen paylaştığı fotoğrafta açıklama olarak bitmek bilmeyen emek dolu yollarının bu sefer Eskişehir’de 37’nci anaokulunu açmak için olduğunu belirtirken boş konuşmak yerine ülkesine faydalı olmak istediklerini ve ülkenin geleceğinin aydınlığının eğitimden geçtiğine inandığını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER