Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Kocasının Zorlamasıyla Dört Defa Kürtaj Olan Kadın Hayatını Kaybetti

Kocasının Zorlamasıyla Dört Defa Kürtaj Olan Kadın Hayatını Kaybetti
18 Temmuz 2017 - 17:44 'de eklendi.

Çin’de yaşayan bir kadın, kocasının zoruyla bir yıl içerisinde dört defa kürtaj oldu. Erkek çocuğa hamile olmadığı için kürtaj yaptıran kadın hayatını kaybetti. Karısını kürtaj için zorlayan koca ise tekrar evlenmek istediğini belirtti.
Çin’de kocası erkek çocuk istediği için bir yıl içerisinde dört defa kürtaj yaptırmak isteyen kadın hayatını kaybederken, kadının annesi ise üzüntüden kalp krizi geçirdi ve tekerlikli sandalyeye mahkum oldu. Vicdansız koca ise tekrar evlenmek istediğini söylerken evlilik için hazırlıklara başladı.
Çin’de yer alan People Daily Online gazetesi, Çin’de Anhui Eyaleti’nde yaşayan Yueyue isimli kadının daha önceden bir kız çocuğu doğurduğunu, sonrada çiftin bir erkek çocuğu sahibi olmak için hazırlık yaptığını belirtti.
Kadın hamile kaldığı zaman çocuğunun cinsiyetini öğrenebilmek için ultrasona girdi. Tekrar kız çocuğuna hamile olduğunu öğrenen kadının kocası kürtaj yaptırması için sürekli baskı yaptı. Kadın bir sene içerisinde dört kere hamile kadı ve hepsi kızdı. Kocasının baskısına dayanamayan kadın dört defa kürtaj yaptırdı.
Eşine Bakmadı
Kadın bir yıl içerisinde bu kadar ağır kürtaj operasyonu geçirince yatağa mahkum oldu. Kocası ise yatağa mahkum olan karısına bakmak istemedi. Hatta karısından boşanmak istedi. Boşanmaktan başka çaresi kalmayan kadın kocasının kendisine verdiği 170 bin yuanı tedavisi için harcadı. Fakat tedavi başarısız oldu ve hayatını kaybetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER