Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Metin Hara’dan İkizlere Teyze Oldum

Metin Hara’dan İkizlere Teyze Oldum
18 Temmuz 2017 - 17:31 'de eklendi.

Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla bir anda bütün magazin gündemini sarsan yazar Metin Hara, ikizlere teyze oldum yorumuyla da dikkatleri üzerine çekti ve dalga konusu oldu.
Victoria Secret’ın baş mankeni Adriana Lima ile yaşadığı aşk yüzünden gündemden inmeyen Metin Hara, aylar önce Instragram hesabında “ikizlere teyze oldum” cümlesiyle paylaştığı bir fotoğrafla dalga konusu oldu.
Ses sanatçısı olan Onur Akay’ın sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşım adeta magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.
Bu Durumdan Hiçbir Şey Anlamadım
Felaket tellalı olarak ün salan Onur Akay, Adrina Lima sayesinde adını duyuran Metin Hara hakkında şok bir açıklama yaptı. Onur Akay, Başak Sayan’ın çocuklarını dünyaya getirdiği gün Metin Hara’nın paylaştığı ve altına not düştüğü bir fotoğrafı gündeme getirdi. Onur Akay fotoğrafın altına, Metin Hara’nın eski sevgililerini sayarak bazı yanıtlar verdiğini Fakat Başak Sayan’ın ikizlerinin nasıl teyzesi olabildiğinden hiçbir şey anlamadığı notunu düştü.
Eşcinsel Olduğunu Yalanlamıştı
Metin Hara’nın eşcinsel olduğu yönünde bazı iddialar yer almıştı. Metin Hara, geçtiğimiz günlerde bu iddiaları yalanlamıştı ve geçmişte başarılı, güzel kadınlarla beraber olduğunu söylemişti. Eski sevgililerinin de isimlerini saymıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER