Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Öğrencilerin Hayalini Gerçekleştirdiler

Öğrencilerin Hayalini Gerçekleştirdiler
06 Şubat 2017 - 20:59 'de eklendi.

Öğrencilerin renkli sınıf hayalini duyan birkaç üniversite öğrencisi, ilkokul öğrencilerinin bu hayalini gerçekleştirdi.
Şanlıurfa’da Siverek ilçesinde yer alan Üstüntaş Ortaokulu’nda öğrencilerin hayali olan renkli sınıfı üniversite öğrencisi bir grup öğrenci hayata geçirdi.
Siverek ilçesine 10 KM uzaklıktan bulunan Üstüntaş Ortaokulu’nda 6’ncı sınıf öğrencileri kurdukları renkli sınıf hayallerini Siverekli üniversite öğrencilerinin kurdukları vakıf olan Siverek Elden Ele Eğitim ve Kültür Platformu okul boyama projesi kapsamında hayata geçirdi. Saat 12.00 civarı köye giden 12 gönüllü öğrenci sınıfı temizledikten sonra, projelerinin kapsamında sınıf duvarını, sandalyelerini ve masalarını boyadı. Gönüllü üniversite öğrencileri duvarları öğrencilerin istedikleri renge boyarken, boyadıkları duvarlara çeşitli resimler çizdi.
Gönüllü öğrencilerin kurdukları derneğin gerçekleştirdiği işlemden sonra gönüllü öğrenciler adına açıklamalarda bulunan Berat Ahmer öğrencilerin hayalini gerçekleştirmekten dolayı mutlu olduklarını belirtti. Sınıflarının renkli boyanmasına memnun olan öğrenciler ise çalışmadan dolayı gönüllü öğrencilere teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER