Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Persie Dayanıklılık Testinden Sınıfta Kaldı

Persie Dayanıklılık Testinden Sınıfta Kaldı
08 Ocak 2017 - 15:49 'de eklendi.

Fenerbahçe, Antalya kampında antrenmanda dayanıklılık testi yaptı. Yapılan test sonucunda Hasan Ali Kaldırım birinci olurken Volkan Şen ve Robin Van Persie dayanıklılık testinde sonuncu oldu.
İkinci yarı hazırlık çalışmaları kapsamında Antalya’da kamp yapan Fenerbahçe Spor Kulübü oyuncuları sabah antrenmanında güç ve dayanıklılık testinden geçti.
Fenerbahçe futbolcuları teknik direktör Dick Advocaat yönetiminde, kamp yaptıkları otelin sahasında sabah antrenmanını gerçekleştirdi. Yapılan antrenmanda güç ve dayanıklılık testi yapıldı ve antrenman sabah saat 11.00’da başladı. Koşular yapılan güç ve dayanıklılık testinde koşu ve depar yaparken futbolcuların verileri de tek tek teknik heyet tarafından rapor edildi.
Fotomaç’ın yaptığı habere göre yapılan güç ve dayanıklılık testinde, sezon başında olduğu gibi Hasan Ali Kaldırım yine birinci oldu. Sıralamada İsmail Köybaşı ikinci sırada yer bulurken çok merak edilen yeni transfer Oleksandr Karavaiev kendisine üçüncü sırada yer buldu. Yapılan testte Robin Van Persie ve Volkan Şen kendisine son sıralarda yer bulurken Volkan Şen’de yaşanan performans düşüklüğü teknik heyeti ve takımın diğer oyuncularını şaşırttı. Yeni transfer Oleksandr Karavaiev’in ise üçüncü sırada yer alması Fenerbahçe transferlerini sevindiren bir haber oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER