Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Ryan Babel Beşitaş’da!

Ryan Babel Beşitaş’da!
02 Ocak 2017 - 16:48 'de eklendi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) Hollandalı golcü Ryan Babel ile görüşmeye başladıklarını belirtti.
Beşiktaş golcü açığını kapatmak için Ryan Babel ile görüştüğünü KAP’a bildirdi. Siyah Beyazlı kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada Ryan Babel’in transferi için gerekli çalışmalara başlandığı açıklaması yapıldı.
Siyah Beyazlı kulüp Ryan Babel’i Kap’a bildirdikten sonra transferini tamamlamak için çok yaklaştığı Ryan Babel’i Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirdi. Ryan Babel’in sağlık kontrolünde detaylı kan tetkikleri yapılırken iç hastalıkları, ortopedi, kulak burun boğaz, göz, kardiyoloji ve genel cerrahide muayene edildi. Ryan Babel’in sağlık kontrolü kardiyak testleri, akciğer ve radyolojik kontrollerinin yapılmasıyla son buldu.
RYAN BABEL KİMDİR?
Ryan Babel, 1986 Hollanda doğumludur. Hem santrfor hem de kanat pozisyonlarında görev yapan Ryan Babel sağ ayağını kullanmaktadır. Ryan Babel 2011 yılında sosyal paylaşım sitelerinden birisinde İngiliz hakem Howard Webb’in Manchester United formalı fotoğrafını paylaştığı için Liverpool’dan 1899 Hoffenheim’a transfer oldu.
Ryan Babel, 2013 – 2014 ve 2014 – 2015 sezonları arasında Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’da forma giydi. Babel Kasımpaşa’dan sonra ise AL Ain FC’ye transfer oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER