Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Seda Sayan Sevgilisinin Paylaşımına Destek verdi

Seda Sayan Sevgilisinin Paylaşımına Destek verdi
08 Şubat 2017 - 9:45 'de eklendi.

Seda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik’in Gaziantep’te kaçırılan bir kızın fotoğrafını paylaşmasına duyarsız kalmayarak gönderiyi repost etti. Çift küçük kızın bulunması için verdikleri destekle alkış topladı diyebiliriz.
Seda Sayan’ın sevgilisi olan ve son zamanlarda en çok konuşulan isimler arasında yer alan Erkan Çelik, Gaziantap’de kaçırılan iki kızdan birinin fotoğrafını paylaştı ve görenlerin haberdar etmesi için bilgi verdi. Erkan Çelik, aynı zamanda takipçilerinde küçük kızların daha kolay bulunması için gönderiyi paylaşmalarını istedi. Sada Sayan’ın sevgilisi paylaşımına durumu özetleyen bir not eklemeyi de ihmal etmedi.
Erkan Çelik, fotoğrafı herkesin paylaşmasını istediğini belirtirken daha onların küçük bir çocuk olduğunu, en son Gaziantep’te Şahin marka arabaya bindirilirken görüldüklerini fakat aracın plakasının sahte olduğunu gören veya duyan olursa mutlaka 155’e haber vermesi gerektiği notunu düştü.
Duyarlılığıyla bilinen Seda Sayan, sevgilisi Erkan Çelik’in paylaşımına da duyarsız kalmayarak Erkan Çelik’in paylaşımını Repost etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER