Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

TEOG’da Başarılı Olmanın Sırrı

TEOG’da Başarılı Olmanın Sırrı
11 Ocak 2017 - 12:00 'de eklendi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan TEOG sınavının sonucu önceki günlerde açıklanmıştı. Sonuçların açıklanmasıyla beraber dereceye giren öğrenciler de açıklandı. TEOG sınavında, Gaziosmanpaşa Ülkü Ortaokulu’nda okuyan Göksu Durcan tüm soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarı elde etti. Binlerce öğrencinin girdiği sınavda bütün soruları doğru cevaplayarak birinci olan Göksu Durcan aldığı sonucu düzenli çalışmasına bağladı.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı olan Hasan Tahsin Usta, TEOG sınavında bütün soruları doğru yanıtlayarak birinci olan Göksu Dürcan’ı kendi makamında ağırladı. Başarılı öğrenciyi tebrik eden Hasan Tahsin Usta öğrenciye bir bilgisayar ve tam altın hediye etti.
HEDİYELER TEŞVİK İÇİN ÖNEMLİ
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Göksu Durcan’ın geçenlerde okulunu ziyaret ettiğini ve okul müdüründen söz aldığını belirtirken kendilerini mahcup etmeyip sözünü tuttuğunu belirtti. Birkaç ay önce TEOG sınavı için bir deneme sınavı yaptıklarını belirten Usta, Göksu’nun ayrıcalıklı bir öğrenci olduğu için hem ödüllendirmek hem örnek bir öğrenci olduğunu hem de ilçenin onlarla gurur duyduğunu paylaşmak istediklerini belirtti. Ayrıca Usta, bu ödüllerin sadece teşvik için önemli olduğunu öğrencinin bundan sonraki başarılarının önemli olduğunu söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER