Haberizm – İçerik Odaklı Güncel Haber Siteniz

Türkeli’de TEOG Sınavında Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Türkeli’de TEOG Sınavında Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi
12 Ocak 2017 - 22:58 'de eklendi.

Sinop Türkeli ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda ve deneme sınavlarında başarı gösteren öğrenciler ödüllendirildi.
Türkeli ilçesinde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarı gösteren ve deneme sınavlarında da başarılı sonuçlar alan öğrenciler ödüllendirildi.
Sinop’a bağlı Türkeli Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen ödüllendirmede TEOG ilçe birincisi olan Beyzanur Çetinkaya ve ilçe ile köylerde yapılan deneme sınavlarında birinci olan Aleyna Kaya’ya tablet hediye edildi. Ödüllendirmeler bu kadarla sınırlı kalmadı. TEOG sınavından okul birincisi olan öğrencilere saat hediye edildi.
Açıklamalarda bulunan Türkeli Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan, öğrencileri teşvik etmek amacıyla bu şekilde ödüllendirmeler yaparak başarıyı arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Öğrencilerinin başarılı olmasının ilçelerinin de başarılı olması anlamına geldiğini belirten Mehmet Rıdvan Doğan tüm öğrencilerin eğitim noktasında çok daha büyük başarılar kaydetmelerini temenni ettiklerini belirtti.
Türkeli Kaymakamı Mehet Rıdvan Doğan, ikinci dönem yapılacak olan TEOG sınavında da ilçe birinciliği elde edecek olan öğrenciye yine tablet hediye edeceklerini ve yine deneme sınavlarında başarılı olan öğrencilere de hediye vereceklerini açıkladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
HAVA DURUMU
EĞİTİM
TEKNOLOJİ
İLGİLİ HABERLER