Ege Haberleri

Ayaklarımızda pranga var

Ayaklarımızda pranga var

Anadolu takımı ile büyük takımlar arasındaki fark kapanmasına rağmen, Avrupa futbolu ile Türk futbolu arasında neden bu kadar büyük bir fark var? Bu farklılıklar neden her geçen gün artıyor? Avrupa’da neden başarılı olamadık?

“Sağlıksız kulüp yapısı. Kulüpler şu anda ne düşünüyor; finansal imkanları nasıl artırıp üzerlerindeki maddi yükten nasıl kurtulurlar? Artık futboldan başka şeyler düşünüyoruz. Bu durumda Avrupa ile rekabet etmemiz zorlaşıyor. .Zaman geçirmediğim zamanlarda hep bana kızıyorlar ve sosyal medyada beni eleştiriyorlar.Bu nedenle geçiş süreci zengin ve renkli bir dönem.O zaman meritbet sadece geleceğimizi düşünmek daha önemli. kulüp Önce ayağa kalkalım, sonra koşmaya başladık.Şu anda tek başımıza duramayız.Her zaman destek olabiliriz.Şu anda özgürce koşma imkanımız yok.Ayakta prangalar var. Bu kısıtlamalardan kurtulmamız gerekiyor” dedi.

“Oyuncular öğretmenleri yiyebilirse kulüp sağlıklı bir yapıya sahip olmaz”

Türkiye’de uygulama 1-1,5 saat içinde değişir. Yurtdışındaki birçok futbolcumuz da tıpkı çalışanlar meritbet giriş gibi sabah 9’da tesise gelip akşam 6’da çıktığını söylüyor. Bir teknisyen olarak radikal kararlar alıp bu sistemi uygulayamaz mısınız? Bu uygulamayı düşündünüz mü? Yanlış anlaşılmasın ama Türk oyuncu grubu hocayı “yemiş” gibi görünüyor…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ