Ege Haberleri

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Fillikçioğlu başarılı sporcuları ödüllendirdi

YILDIZLAR TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’NDA 59 KG’DA ŞAMPİYON OLAN ELİFNAZ KÖSEOĞLU, 44K KG’DA TÜRKİYE 3’ÜNCÜSÜ NAİLE NUR ÖZFİDAN VE ANTRENÖRLERİ AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ CENAP FİLLİKÇİOĞLU’NU ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE FİLLİKÇOĞLU BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ.

  • 23 Haziran 2022
  • 14 kez görüntülendi.
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Fillikçioğlu başarılı sporcuları ödüllendirdi

Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 59 kg’da şampiyon olan Elifnaz Köseoğlu, 44 kg’da Türkiye 3’üncüsü Naile Nur Özfidan ve antrenörleri Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Fillikçoğlu başarılı sporcuları ödüllendirdi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillkçioğlu Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 59 kg’da şampiyon olan Elifnaz Köseoğlu, 44k kg’da Türkiye 3’üncüsü Naile Nur Özfidan ve antrenörlerini ağırladı. Başarılı sporcular ve antrenörleri Fillikçioğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti. Fillikçioğlu da sporculara elde ettikleri başarılardan dolayı hediye takdim ederek, Türkiye Taekwondo Şampiyonu Elifnaz’a Dünya Taekwondo Şampiyonası’nda, Türkiye 3’üncüsü Naile Nur’a ise Konya’da gerçekleştirilecek Milli Takım seçmelerinde başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ