Ege Haberleri

Aydın İl Sağlık Müdürü Açıkgöz 3’üncü olan takımı tebrik etti

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. OSMAN AÇIKGÖZ, ’15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE DÜZENLENEN KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI’NDA 3’ÜNCÜ OLAN AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ VOLEYBOL TAKIMI’NI TEBRİK EDEREK TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ.

  • 30 Temmuz 2022
  • 21 kez görüntülendi.
Aydın İl Sağlık Müdürü Açıkgöz 3’üncü olan takımı tebrik etti

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda 3’üncü olan Aydın İl Sağlık Müdürü Voleybol Takımı’nı tebrik ederek teşekkür belgesi verdi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ülke genelinde geçtiğimiz haftalarda çeşitli etkinliklerle kutlandı. 15 Temmuz dolayısıyla Aydın’da çeşitli turnuvalar düzenlendi. Turnuvalardan biri de Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası olurken, yoğun katılımla gerçekleştirilen turnuvada Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı 3’üncü oldu. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nü temsilen turnuvaya katılan takımla bir araya gelen Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, voleybol takımını tebrik ederek teşekkür belgesi verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ