Ege Haberleri

Başkan Atay tarla yollarını asfaltlıyor

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY BİR SÖZÜNÜ DAHA TUTTU. BELEDİYEYE KAZANDIRDIĞI ASFALTLAMA ARACININ TANITIM TÖRENİNDE “VATANDAŞLARIMIZIN TARLA YOLLARINI BİLE ASFALTLAYACAĞIM” DİYEN BAŞKAN ATAY, TALİMAT VERDİ, ÇALIŞMALAR BAŞLADI.

  • 01 Temmuz 2022
  • 30 kez görüntülendi.
Başkan Atay tarla yollarını asfaltlıyor

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay bir sözünü daha tuttu. Belediyeye kazandırdığı asfaltlama aracının tanıtım töreninde “Vatandaşlarımızın tarla yollarını bile asfaltlayacağım” diyen Başkan Atay, talimat verdi ve çalışmalar başladı.

Efeler Belediyesi, Alanlı Mahallesi sakinlerinin arazi, bahçe ve tarlalarına ulaşmak için kullandıkları yolda asfaltlama çalışmasına başladı. Başkan Atay, geçtiğimiz günlerde mahalle kıraathanesinde bir araya geldiği mahallelilerin taleplerini dinlemişti. Geçimini çoğunlukla çiftçilikle sağlayan vatandaşlar, söz konusu yolun asfaltlanmasını talep etmiş, Başkan Atay da bu talebi geri çevirmeyerek birim müdürlerine talimat vermişti. Kolları sıvayan Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfaltlama çalışmasına başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ