Ege Haberleri

Başkan Çerçioğlu, iftar sofrasında öğrencilerle buluştu

AYDIN (İHA) – RAMAZAN’DA KENTİN HER YERİNDE İFTAR ÇADIRLARI KURAN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ DE UNUTMADI. İFTARINI ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE AÇAN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, HER ZAMAN GENÇLERİN YANINDA OLACAKLARINI SÖYLEDİ.

  • 09 Nisan 2022
  • 47 kez görüntülendi.
Başkan Çerçioğlu, iftar sofrasında öğrencilerle buluştu

Ramazan’da kentin her yerinde iftar çadırları kuran Aydın Büyükşehir Belediyesi, üniversite öğrencilerini de unutmadı. İftarını öğrencilerle birlikte açan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, her zaman gençlerin yanında olacaklarını söyledi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, son dönemde ekonomideki kötüye gidişten en çok etkilenen öğrenciler için iftar sofraları kuruyor. Ekonomik olarak zorlanan öğrencilerin iftarını açmaları için kurulan sofralardan her gün binlerce öğrenci faydalanıyor. Gençlerle iftar sofrasında bir araya gelen Başkan Çerçioğlu, geleceğimiz olan gençlerin her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, “Aydın’da hiç kimse soğuktan üşümez, hiç kimse yatağa aç girmez; çünkü biz varız, Aydın Büyükşehir Belediyesi var. İftar sofralarımız Aydın’da yaşayan herkese açık. Biliyoruz ki öğrencilerimiz de özellikle son dönemde ekonomik olarak zorlanıyorlar. Onlar bizim geleceğimiz ve biz daima onların yanlarında olacağız” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ