Ege Haberleri

Birbiri olmadan yaşayamayan burçlar

  • 16 Mayıs 2021
  • 1.233 kez görüntülendi.
Birbiri olmadan yaşayamayan burçlar

Hepimiz bizi destekleyecek, üzüntü ve sevinç içinde yanımızda olacak bir kişiye sahip olmak isteriz. Ya da belki başka bir şaka tasarladığımızda. Bu yazıda, birbirleri olmadan gerçekten yapamayan altı çift bulacaksınız. Hızlı okuyun ve siz ve en iyi arkadaşınızın aralarında olup olmadığına bakın.

Birbiri olmadan yaşayamayan burçlar

♉Koç ve Kova♒

Her ikisi de macera ve fesattan uzak durmak istemiyor. Rutin için zamanları yok! Birlikte dünyayı kurtarmalarına, birbirleriyle alay etmelerine ve farklılıkları ile başkalarını memnun etmelerine izin verin. Koç, Kova’nın kendine inanmasına ve daha cesur olmasına yardımcı olur ve Kova, birisine tokat atmanın eşiğindeyken “ateşli” yoldaşını sakinleştirir.

♍Başak ve Boğa♉

Bu işaretlerin her ikisi de hem işte hem de ilişkilerde rahatlık için çaba gösterir. Bir Başak’ın yaşam ilkelerini paylaşmayan biriyle anlaşması zordur ve Boğa da hesaplayıcı, zeki bir müttefikten asla vazgeçmeyecektir. Boğa’nın yanında, Başak kendini güvende hissediyor, sinirlerini önemsiz şeylerle harcamıyor. Boğa ise Başak’ın iradesine ve detaylara gösterilen ilgiye saygı duyar.

♓Balık ve Akrep♏

Balık, mistisizmin somut örneğidir. Oldukça gelişmiş bir sezgi ve hayal gücüne sahipler. Balık burcunun bu nitelikleri, Akrep’i onlara çekmekten başka bir şey yapamaz. Birbirine benzemeyen ama çok uyumlu birkaç arkadaş genellikle anime ve Asya dramalarında bulunabilir. Biri çok acımasız ve soğuk, diğeri sakin, sofistike ve yumuşak. Balık ve Akrep her zaman aynı dalga boyundadır, nadiren tartışırlar.

♊İkizler ve Terazi♎

İkizler’in itibarı klişeleşmiştir ve bazen saldırgandır. Bazı nedenlerden dolayı iki yüzlü olarak kabul edilirler. Bu böyle değildir, çünkü dünyadaki her insanın farklı durumlar için çeşitli davranış modelleri vardır. Terazi bunu herkesten daha iyi anlıyor. Tartışmayı yatıştırmak ve tarafları uzlaştırmak için “maskelerini” de değiştirebilirler.

Her ikisi de aynı yönde düşünüyor. Anında ortak bir dil bulurlar ve bu nedenle arkadaşlıkları (hatta sevgileri) her ikisi için uyumlu ve rahat olacaktır. Zaman testini geçtikten sonra, İkizler ve Terazi arasındaki ilişki güçlü, sıcak ve güvenilir olacaktır.

♌Aslan ve Yay♐

Asgari maaşla bir çeşit Fred ve George. Ateşli çift, geldikleri her yere kibir getirecek. Bunun için seviliyorlar! Hem acımasız hem de parlak kendini ifade etmeye taraftarlardır. Sadece en iyi arkadaşlar değil, aynı zamanda güçlü bir yaratıcı düet de yapacaklar. Herhangi bir çürümüş partiyi eğlence ve enerji ile aydınlatabilirler. Aslan kendisini asla Yay burcundan daha iyi veya havalı görmeyecek ve karşılığında zor durumlarda Aslan’ı destekleyecek ve onu iyimserlikle suçlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ