Ege Haberleri

Botoks ile Daha Genç Bir Görünüme Ulaşın

Botoks ile Daha Genç Bir Görünüme Ulaşın

Yaşamın ilk dönemlerinde eğer ki kişinin genetik ya da fiziksel anlamda bir sorunu yoksa cildi oldukça genç ve diri bir görünüme sahip olmaktadır. Fakat zamanın ilerlemeye başlaması ile beraber vücudun elastikiyeti gözle görülür şekilde kaybolmaya başlar. İlk zamanlarda bu konu ile alakalı insanlar çok fazla araştırma yapmak istemiyorlar. Fakat ilerleyen zamanlarda yalnızca kadınlar değil erkekler de botoks Elazığ ile alakalı ciddi anlamda araştırmalar yapıyorlar. Yapılmakta olan işlemler ile beraber zamanın ortaya çıkartmış olduğu olumsuz etkilerin son derece başarılı bir şekilde ortadan kaldırılması hedeflenmektedir. Böylelikle istenilen güzel görünümün ortaya çıkması mümkün hale gelmektedir.

Botoks Nasıl Uygulanmaktadır?

Söz konusu botoks Elazığ olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak bu işlemi yalnızca kadınların tercih ettiği düşüncesine sahip oluyorlar. Gerçekte ise son dönemlerde artık erkekler de bu konu ile alakalı oldukça ciddi anlamda araştırmalar yapıyorlar. Botoks işlemi direkt olarak kas bölgesine uygulanmaktadır. Uygulama esnasında oldukça küçük boyutlarda olan enjektörler kullanılmaktadır. Dr. Dilara Turgut tarafından gerçekleştirilecek olan botoks işleminin etkisi uygulamanın yapılmasının 3. gününün sonrasında etkisini yavaştan göstermeye başlayacaktır. 10 ila 14 günün sonunda ise arzu edilen görüntü ortaya çıkmaktadır. Hali hazırda botoks uygulamasının bu denli fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında ise kısa bir süre içerisinde arzu edilen görüntünün sağlanması gelmektedir.

Botoks Uygulama Alanları

Pek çok kişi botoks Elazığ işleminin yalnızca kadınlar tarafından tercih edilen bir işlem olduğu düşüncesine sahip olsalar da artık erkekler de vücudunda var olan sorunları giderebilmek adına botoks hakkındaki incelemelerini ön plana çıkartıyorlar. Botoks uygulaması adına yapılacak olan işlemlerin başında ise alın bölgesi geliyor. Burada yer alan Frontalis kaslarının ve bu kasların çevresine uygulanacak botoks işlemi sonrasında bölgedeki kırışıklık görünümü ortadan kaldırılmış olacaktır. Bunun yanı sıra eller, burun kenarları, burun ucu, mimik çizgileri, kaş, dudak çevresi, göz altı bölgesi ve kaz ayakları, dekolte ve boyun bölgesi de yine botoks uygulamasının yapılmakta olduğu bölgeler arasında yer almaktadır.

Yapılmak istenilen botoks Elazığ işlemi ile alakalı öncelikli olarak insanların sordukları sorulardan bir diğeri ise bu işlemin acılı olup olmadığı oluyor. Öyle ki pek çok kişi sırf bu konuda edindikleri yanlış bilgilerden dolayı ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar botoks uygulamasını yaptırmıyorlar. Gerçekte ise Dr. Dilara Turgut tarafından gerçekleştirilmekte olan botoks işlemleri tamamen acısızdır. Minimal tarzda enjeksiyon işlemleri ile yapılmakta olan bu işlem oldukça ufak düzeylerde ağrıyı beraberinde getirmektedir. İşlem öncesinde herhangi bir ufak da olsa ağrı hissinin ortaya çıkmasının engellenmesi adına isteğe bağlı olarak lokal anestezi işlemi de uygulanabilmektedir.

Böylelikle yapılacak olan botoks Elazığ işlemi öncesinde herhangi bir sorun olmadan istenilen uygulamanın gerçekleştirilmesi de mümkün olmaktadır. Botoks tamamen sonsuza kadar geçerli bir yöntem olmasa da etki süresi oldukça fazladır. Böyle olunca da klasik tarzdaki uygulamalar ile çok kısa süreli etkilerin ortaya koyulmasını sağlarlar. Dolayısıyla sürekli olarak aynı uygulamaların yapılması da oldukça zor olmaktadır. Dr. Dilara Turgut yönetimindeki botoks işlemi ile beraber ise çok daha uzun süreler boyunca var olan sorunların giderilmesi hedeflenmektedir. Kimileri tarafından oldukça kolay bir şekilde yapılabileceği düşünülse de botoks işlemi yapılmadan önce ve işlem esnasında gerekli konuların üzerinde durulmaması ile beraber ortaya oldukça ciddi anlamda sorunlar çıkabileceği hiçbir zaman unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ