Ege Haberleri

Bursa ekibi özellikle hizmet anlamında çok başarılı bir ekip

  • 27 Kasım 2021
  • 48 kez görüntülendi.
Bursa ekibi özellikle hizmet anlamında çok başarılı bir ekip

22 Kasım Pazartesi günü Bursa Büyükşehir Belediyespor’a meydan okuyacaklarını hatırlatan Attic, şunları kaydetti:

“Bursa takımı özellikle servis anlamında çok verimli bir takım. Voleybol oyununu ve skoru etkileyen çok fazla değişken var. Maç başlamadan oyunun nasıl biteceğini elbette bilemeyiz. Kağıt üzerindeki skorlar, sahadaki skoru daha çok önemsiyorum.Bursa Büyükşehir Belediyaspor’dan ayrılmak kolay değil.Bu bizim için çok önemli bir maç olacak.Çok hızlı ganobet tempolu bir takıma karşı oynayacağız. diğer takımlar onları ciddiye alır.

Türkiye teniste grand slam kazanabilecek sporcular yetiştirmeyi hedefliyor

Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Koordinatörü ve Türkiye Tenis Federasyonu Teknik Direktörü Nicolas Kelaidis, “Amacımız Stephanos Tsitsipas, Roger Federer, El Nadal ve Novak Djokovic gibi Rafi oyuncular yetiştirmek. Önümüzdeki 10-20 yıl içinde bu kalitede oyunculara sahip olacağız” dedi.

73 yaşındaki Gloria, Güney Kıbrıs, Yunanistan, İsviçre ve Fransa’da tenis gelişiminde çeşitli ganobet giriş görevlerde bulundu.Key, Alexandra Fusai, Emmanuela ve dünyaca ünlü tenisçiler Zardo, Christian Jollisent ve Mark Rosset ile çalıştı.

Halen Türkiye Tenis Federasyonu TOHM koordinatörü ve teknik direktörü olarak görev yapan Kelaidis,  Türk tenisinin bugünü ve geleceği ile ilgili sorularını yanıtladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ