Ege Haberleri

Cilt Sorunlarına Uygun En Doğru Bakımı Pervin Dinçer İle Belirleyin

Cilt Sorunlarına Uygun En Doğru Bakımı Pervin Dinçer İle Belirleyin

Kadınlarda cilt sorunları her zaman göründüğü için, daha hassas cilt yapısına sahip olan kadınlar, olduğundan yaşlı görünmektedir. Bazı durumlarda her ne kadar kozmetik ürünlerle bakım yapsanız da bu sorunlardan yani cildinizde lekeler, sivilce, siyah noktalar, akne izleri, yağ bezeleri, kırışıklıklar, morarmalar, yanıklar, gıdılar ve daha bir çok farklı sorundan yapacağınız bu cilt bakımları ile kurtulmanız mümkün olmayacağı için, sizde uygun olan yöntemleri kullanmalısınız.

Bu sayede sorunların köküne inerek, doğru cilt bakımı uygulamaları sayesinde bu sorunlardan kurtulmanız da kaçınılmaz olacaktır. Böylelikle sizi rahatsız eden tüm kötü görüntüden de kurtulacağınız için, artık oluşan kırışık, akne izleri, derin gözenekler, sarkmalar, ton farklılıklarından da kurtulmuş olacaksınız.

Ciltte oluşan sorunların tedavisi için öncelikli olarak güzellik uzmanları ile cildinizi analiz ettirmeniz gerekiyor. Siz sadece renk veya yağ oranına göre cildinize bir değer verirken, cilt tipinize göre birçok farklı etkende bulunuyor. Ayrıca çalışma şartları gibi durumları da göz önüne alırsak eğer, komplike bir cilt bakımına da ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz. Göz kenarlarında oluşan sorunlar için ayrı, dudak çevresi için ayrı, boyun için ayrı, yanak ve alın kısmı için tabii ki ayrı cilt bakımları yapılması gerekebilir. Üstelik bu uygulamalar sağlığınıza bir zarar vermeyeceği gibi, olumsuz sağlık sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

Cilt Bakımında Yenilikçi Dönem

Hem kadınlarda ve hemde erkeklerde yüzde oluşan gözenekler sinir bozucu olmakta ve yüzünüzün de sağlıksız görünmesine neden olmaktadır. Bu tür gözenek sorunlarından kurtulmak için uygulanan lazer yöntemler sayesinde, derinin alt kısmında ki hücrelerin canlanması sağlanmakta ve deri altında kolajen üretimi de yeniden başlamaktadır. Sadece gözenekler nedeniyle cilt daha çabuk kirlenir ve nefes alamaz. Bu durumlarda makyaj yapan kadınların, makyajlarını iyi temizlemediği için, haliyle gözenekler daha hızlı doluyor ve zamanla cilt görünümü de kötü bir hale geliyor.

Şunu belirtelim ki artık lazer cilt bakımı sayesinde, bir çok sorundan kurtulmanız mümkün oluyor. Ancak şunu da bilmelisiniz ki her medikal cihazın farklı amacı bulunuyor. Türkiye’nin en önemli güzellik danışmanı ve uzmanı Pervin Dinçer, bu konuda sunduğu imkanlar sayesinde, cildinizin ihtiyacı olan bakım yöntemlerini belirliyor ve 40 kişilik doktor ve uzman estetisyen kadrosu ile hizmet veriyor. Dünyanın her yerinden danışanlara hizmet veren Pervin Dinçer Beauty Consultancy klinikleri sayesinde, cilt sorunlarınız için bir çok farklı yöntemi bir arada bulabilirsiniz.

Cildiniz Pervin Dinçer İle Emin Ellerde

Yapılacak olan lazer ile cilt bakımı işlemleri, cildin kontrollü bir şekilde tedavi edilmesini sağladığından dolayı, uygulamaların tamamının da güzellik uzmanları tarafından yapılması gerekiyor. Öncelikle sorunlarınız belirlenmesi ve ardından uygulamaların tespit edilmesi ile birlikte, belirli süreçli seanslar sayesinde artık ense, yanak, yüz veya alında oluşan lekeler, kararmalar, yağ bezeleri, kırışıklıklar ve tabii ki gözeneklerden de kurtulmuş oluyorsunuz. Üstelik son yılların etkin uygulamaları arasında yer alan radyofrekans teknolojisi ile de cilt bakımı yapıldığını söyleyelim. Böylelikle hem deri üstüne ve hemde deri altına gerekli müdahalelerde yapılmış oluyor.

Güzellik merkezlerinde her zaman yapılacak cilt bakımı öncesinde, detaylı bir cilt analizi yapılması gerekiyor. Bu analiz oldukça önemli olduğu gibi, işlem uygulamasının nasıl olacağının da tespit edilmesini sağlıyor. Böylelikle analiz sırasında cildin  hem ihtiyaçları ve hem de sorunları tespit edilerek, buna göre tedavi planlaması yapılıyor. Burada kaç seansta sorunlarınızdan kurtulacağınız da tespit edilmiş oluyor. Gözenekler için altın iğne, deri altına uygulanabilir peeling, lazer uygulaması gibi çeşitli yöntemler bulunduğu için, hangi uygulamanın size uygun olduğu da yine bu analiz ile ortaya çıkıyor.

Pürüzsüz Bir Cilt Hayal Değil

Pervin Dinçer 15 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren ülkemizin en önemli Güzellik Danışmanları arasında yer aldığı için, bir çok konuda da güzellik alanında ön ayak oluyor. Ayrıca dünyanın bir çok yerinden ülkemizi tercih eden kadınlar, lazer yöntemleri ile yapılan cilt bakım yenilemelerinden memnuniyetlerini de her fırsatta dile getiriyor. Pürüzsüz ve bebek gibi bir cilde sahip olmak için belirlenecek olan cilt yenileme uygulamalarına ve bu uygulamaların seanslarına göre, yapılacak olan işlemler sayesinde porselen gibi bir görünüme sahip olacaksınız.

Kadınlar için ışıldayan, parlak ve dupduru bir cilt oldukça önemli olduğu için, yapılacak olan cilt bakımı ile birlikte hem bunu elde edecek ve hem de siyah nokta ya da sivilcelerin oluşumunu da engelleyerek derin gözeneklerden de kurtulacaksınız. Anti-Aging bakım solüsyonları ve peeling uygulamaları ile birlikte, cildin yıllara karşın almış olduğu zararlardan kurtulmasını sağlayacaksınız. Bu sayede cildinizin derin bir nefes almasını da sağlamış olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ