Ege Haberleri

Çine MYO’da Mezuniyet Töreni gerçekleşti

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) ÇİNE MESLEK YÜKSEKOKULU 2021-2022 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİ ÇİNE MESLEK YÜKSEKOKULU SÜLEYMAN PEKGÜZEL KAMPÜSÜ’NDE GERÇEKLEŞTİ.

  • 13 Haziran 2022
  • 23 kez görüntülendi.
Çine MYO’da Mezuniyet Töreni gerçekleşti

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Çine Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Çine Meslek Yüksekokulu Süleyman Pekgüzel Kampüsü’nde gerçekleşti.

Törene, Çine Kaymakamı Turhan Erdoğan, Çine Belediye Başkan v. Timuçin Karabulut, ADÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cumali Öksüz, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cavit Kum, Çine sivil toplum kuruluşları temsilcileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokol konuşmaları ve okul birincisi Nur Elüstü’nün konuşmaları gerçekleşti. Okulda dereceye giren öğrencilere plaketleri, mezun olan öğrencilere ise başarı belgeleri verildi.

Tören, 2021 -2022 Akademik Yılında Çine MYO’da düzenlenen ’Voleybol Turnuvası’ ve ’Kampüsümüzde Bahar’ konulu dijital fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle devam etti. Mezuniyet Töreni, öğrencilerinin keplerini atması ve yılsonu eğlenceli ile sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ