Ege Haberleri

Edirne Satış Danışmanı İş İlanları

Edirne Satış Danışmanı İş İlanları

Marmara Bölgesi’nin gelişmekte olan şehirlerinden biri olan Edirne, istihdam fırsatları ile farklı meslek gruplarına sahip birçok kişiye hitap eder. Kamu ve özel kurumların iş fırsatları kadar şehirde hizmet sektörünün olanaklarından yararlanabilir. Şehrin işlek caddeleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazaları farklı görevlendirmeler verebileceği personellere ihtiyaç duyar. Edirne iş ilanları arasından satış danışmanı ve mağaza görevlisi pozisyonlarını inceleyerek özelliklerinize göre başvuru yapabilirsiniz. Mağaza müdürü ve müdür yardımcısı pozisyonları için e az lise mezunu olmak ve belirli bir süre sektör tecrübesi adaylarda aranabilir. Ayrıca, tam ve yarı zamanlı çalışma fırsatı sunan satış danışmanı pozisyonunda farklı sektörler için görev alabilirsiniz. Kuyumcu, beyaz eşya dükkanı ve kozmetik mağazası gibi farklı ürünlerin satışı için tecrübe ve yeteneklerinize göre iş başvurusu yapabilirsiniz.

Part Time Satış Danışmanı Nasıl Çalışır?

Edirne’nin ilçelerinde bulunan markalarda satış temsilci ve danışmanı olarak görev alabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına hitap eden bu meslek öğrenciler için uygun çalışma koşulları sunar. Uygunluk durumuna göre tam ve yarı zamanlı olarak mağazaların satış bölümlerinde görev alabilirsiniz. Öğrenci olan adaylar okuldan kalan zamanları değerlendirmek ve geçimlerini sağlamak için part time satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yapabilir. Part time satış danışmanlarının haftalık çalışma süreleri tam zamanlı çalışanlara göre daha azdır. Hafta sonu boyunca veya hafta içi yarım gün olarak görev alabilirsiniz. İşverenlere göre adaylara sunulan yemek ve yol gibi yan haklar değişiklik gösterir. Ayrıca, sigorta ödemeleri çalışma sürelerine göre yapılır.

Satış Danışmanın Görevleri Neler?

Markaların müşterilerle olan iletişimlerini sağlayan satış danışmanları mağaza içinde veya sahada aktif olarak görev alır. Bu pozisyona başvurmak isteyen adayların belirli bir eğitim seviyesine sahip olması gerekir. Mağazacılık ve pazarlama alanına ilgisi olan her adayın başvurabileceği iş fırsatları sunan firmalar; adaylardan güçlü iletişim becerilerine sahip olmasını arar. Ayrıca, dış görünüşe özen göstermek ve ikna kabiliyetinin yüksek olması adayları mülakat sırasında bir adım öne çıkarır. Satışı yapılan ürünler hakkında müşterilere yeterli bilgi verebilmek için iyi bir diksiyona sahip olmak ve gelişime açık olmak adaylardan beklenen özellikler arasında yer alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ