Ege Haberleri

Efeler’de öğrenciler ve veliler unutulmadı

AYDIN (İHA) – EFELER BELEDİYESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) YAPILDIĞI OKULLARIN ÖNLERİNDE ÖĞRENCİ VE VELİLERİ UNUTMADI.

  • 19 Haziran 2022
  • 19 kez görüntülendi.
Efeler’de öğrenciler ve veliler unutulmadı

Efeler Belediyesi Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapıldığı okulların önlerinde öğrenci ve velileri unutmadı.

Efeler Belediyesi, hafta sonu YKS’ye giren öğrencilerin ve veliler için anlamlı bir hizmet gerçekleştirdi. Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, sınavların yapıldığı okulların önlerinde; belediyenin ikram araçları ile vatandaşlara ücretsiz su, çay, kahve ve soğuk meşrubat dağıtıldı. Sınava giren öğrenciler ve velileri de Efeler Belediyesi’nin yaptığı bu duyarlı hizmetten çok memnun olduklarını belirterek, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay; “Sınava girecek olan adaylar ve aileleri büyük bir heyecanla çok erken saatlerde sınav yerlerine geliyor. Öğrenciler sınava girdiğinde, aileleri saatlerce okul önlerinde bekliyor. Efeler Belediyesi olarak hem sınav öncesi öğrencilerimize, hem de orada uzun zaman bekleyen velilerimize küçük bir ikram yapmak, kendilerinin yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Öğrencilerimizin hayallerindeki okula yerleşmelerini ve yaşamın her aşamasında hayallerinden vazgeçmemelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ