Ege Haberleri

İSTAR Araştırma & Eğitim Ücretsiz Seminer Serisine Devam Ediyor

İSTAR Araştırma & Eğitim Ücretsiz Seminer Serisine Devam Ediyor

Ölçek Geliştirme ve Uyarlama Süreçlerinde Yaşanan Problemler

Akademisyenlerin ve lisansüstü öğrencilerin her ay merakla beklediği İSTAR Araştırma & Eğitim tarafından gerçekleştirilen ücretsiz olarak verilen seminer serisinin 3. etkinliğinin detayları belli oldu. Düzenlenmesi planlanan “Ölçek Geliştirme ve Uyarlama Süreçlerinde Yaşanan Problemler” başlıklı seminer, 26 Haziran 2021 saat 20.00’da İSTAR Araştırma & Eğitim Danışmanlık kurumunun ev sahipliğinde online olarak başlayacak. Seminer kapsamında daha yeşil bir Türkiye için etkinliğe katılan her 10 kişi adına bir fidan da bağışlanacak.

Türkiye’nin en aktif online istatistik eğitimi veren kurumu olan İSTAR Araştırma & Eğitim Danışmanlık, Kıdemli Kantitatif Analist ve Eğitmen Reyhan Kaplan’ın moderatörlüğünde ücretsiz “Ölçek Geliştirme ve Uyarlama Süreçlerinde Yaşanan Problemler” konulu seminer düzenleyecek. Konuşmacı koltuğunda yer alacak olan İSTAR Araştırma Kurucu Ortağı ve Kantitatif Araştırmalar Takım Lideri Murat Bayazıt, ölçek geliştirme ve uyarlama süreçlerinde yaşanan problemlerden ve çözümlerinden bahsedecek. Seminere ücretsiz olarak https://www.istardanismanlik.com/seminerkayit    adresi üzerinden kaydolabilirsiniz.

Katılan 5 şanslı kişiye istedikleri 1 eğitim hediye

“Ölçek Geliştirme ve Uyarlama Süreçlerinde Yaşanan Problemler” semineri kapsamında İSTAR Araştırma & Eğitim 5 kişiye de ücretsiz olarak istedikleri 1 eğitimi hediye etmeye hazırlanıyor. İSTAR Araştırma & Eğitim’inin Instagram hesabı üzerinden yürütülen kampanyanın detaylarına https://bit.ly/35E6qx3   adresinden ulaşabilirsiniz.

Her seminer, onlarca fidan

Seminer kapsamında Murat Bayazıt, daha yeşil bir Türkiye için etkinliğine katılan her 10 kişi adına bir fidan bağışlanacağını belirterek kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin devam ettiğini söyledi. Mayıs ayında düzenlenen “Nitel Yöntemler ve Nitel Yöntemlerde Geçerlilik, Güvenilirlik” semineri kapsamında #DahaYeşilBirTürkiyeİçin etkinlikte yer alan katılımcılar adına OGEM-VAK aracılığıyla 55, İzmir Bilim ve Teknoloji Parkı aracılığıyla da 15 olmak üzere toplamda 70 adet fidan bağışında bulunulduğunu mutlulukla paylaşan Bayazıt, her seminer, onlarca fidan kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında gelecek için nefes olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Etkinlik Tarihi: 26 Haziran 2021 | Cumartesi

Etkinlik Saati: 20.00 – 21.30

Etkinlik Yeri: https://bit.ly/35GcULK

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ