Ege Haberleri

İSTAR Araştırma Ücretsiz Seminer Serisine Devam Ediyor

İSTAR Araştırma Ücretsiz Seminer Serisine Devam Ediyor

 Akademisyen ve lisansüstü öğrencilerin heyecanla beklediği “Nitel Yöntemler ve Nitel Yöntemlerde Geçerlilik Güvenirlik Semineri” 27 Mayıs 2021 Saat 18.30’da İSTAR Araştırma & Eğitim Danışmanlık kurumunun ev sahipliğinde online olarak başlıyor. Seminer kapsamında daha yeşil bir Türkiye için etkinliğine katılan her 10 kişi adına OGEM – VAK aracılığıyla bir fidan bağışlanıyor.

Türkiye’nin en aktif online istatistik eğitimi veren kurumu olan İSTAR Araştırma & Eğitim Danışmanlık, İSTAR Araştırma & Eğitim Kurucu Ortağı ve Kalitatif Yöntemler Takım Lideri Fırat Yılmaz’ın moderatörlüğünde ücretsiz “Nitel Yöntemler ve Nitel Yöntemlerde Geçerlilik Güvenirlik Semineri” düzenliyor.

Farklı disiplinler aynı seminerde

Konuşmacı koltuklarında akademik camianın yakından tanıdığı isimler arasında yer alan ve yaptıkları bilimsel çalışmalarla alan yazında büyük ses getiren Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Anabilim Dalı’nda görev yapan Prof. Dr. Metin Kozak ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi  Spor Yönetim Bilimleri Anabilim Dalı’nda görev yapan Arş. Gör. Dr. Ali Sevilmiş yer alacak. İSTAR Araştırma olarak Maxqda’nın Türkiye’deki tek sertifikalı partneri olduğunu belirten Fırat Yılmaz, Prof. Dr. Metin Kozak ile nitel araştırma yöntemleri hakkında tüm detayları konuşacaklarını, Dr. Ali Sevilmiş ile birlikte ise nitel araştırmalarda geçerlilik güvenirlilik konularını masaya yatıracaklarını dile getirdi.  Ayrıca MAXQDA uygulaması da yapacaklarını söyleyen Yılmaz, ilgilenen herkesi seminere davet etti.

10 katılımcı adına bir fidan

Seminer kapsamında Fırat Yılmaz, daha yeşil bir Türkiye için etkinliğine katılan her 10 kişi adına OGEM – VAK aracılığıyla bir fidan bağışlanacağını belirterek kurumsal vatandaşlık gereği, aynı zamanda kamu sektörü ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği halinde refah artışının yaygınlaştırılması ve sürdürülebilir kılınması konusunda duyarlı yaklaşımlar geliştirme sorumluluklarını benimsediklerini söyledi.

Seminere katılım ücretsiz

Seminere ücretsiz olarak https://www.istardanismanlik.com/kursTalep  linki üzerinden giriş yapıp eğitim türü sekmesinden “Nitel Yöntemler ve Nitel Yöntemlerde Geçerlilik ve Güvenilirlik Semineri seçeneği seçilerek kayıtlar gerçekleştirilebiliyor.

Etkinlik Tarihi: 27 Mayıs 2021 | Perşembe

Etkinlik Saati: 18.30 – 21.30

Etkinlik Yeri: İSTAR Akademi + Zoom

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ