Ege Haberleri

Kartepe’de Karne Sevinci

2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi yarıyıl karne heyecanına Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanı Av.

  • 21 Ocak 2022
  • 51 kez görüntülendi.
Kartepe’de Karne Sevinci

2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi yarıyıl karne heyecanına Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman da ortak oldu.

 

 

2021-2022 Eğitim-Öğretim dönemi yarıyıl karne töreni tüm yurtta olduğu gibi Kartepe’de de düzenlenen törenlerle gerçekleştirildi. Eşref Uslu İlkokulu’nda düzenlenen törene Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe Belediye Başkanı Av.M. Mustafa Kocaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Okul Müdürü Rahmi Özgenç, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

İYİ TATİLLER DİLİYORUM

Eşref Uslu İlkokulu’nda düzenlenen yarıyıl karne töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Okul Müdürü Rahmi Özgenç’in konuşması sonrasında söz alan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Karne heyecanı yaşayan minik yavrularımız yüzünüzdeki sevinç hiç eksik olmasın. Hepinize iyi tatiller diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

GÖSTERİLER ÇOK BEĞENİLDİ

Konuşmaların ardından Eşref Uslu İlkokulu 1/C sınıfı öğrencisi Hira Öztürk, “İki Yuva” şiiri, 2/B sınıfı “Öğretmenim” gösteri, 2/A sınıfı 10.Yıl Marşı gösteri, 3/C sınıfı Atam Marşı gösterisi, 3/D ve 3/E sınıfı İstiklal Marşı Oratoryosu, Kubilay Ortaokulu Trabzon yöresi halkoyunu ve Zeybek gösterisi büyük beğeniyle izlendi. Gösteri sonunda ilçe protokolü tarafından öğrencilere karne dağıtımı yapıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ