Ege Haberleri

Kulübün stadının ortalama 3 yıl önce açıldığını

Kulübün stadının ortalama 3 yıl önce açıldığını

Kulübün stadının ortalama 3 yıl önce açıldığını hatırlatan Öznur, “Bu seçkin tesis için ciddi bir işletme maliyeti ile karşı karşıya olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Tesisin güvenlik, güvenlik, temizlik ve diğer oyun maliyetlerinin yanı sıra, tesis ayrıca kira, elektrik, su, doğalgaz, çim bakımı, personel gibi önemli gider kalemlerinin yanı sıra statik giderleri minimum 13-14 milyon liret ve cari yıllık rakamlarla var.Eldeki resme bakınca ganobet ne yazık ki, Stadyumlarda bu ücretleri ödüyoruz, sadece müsabaka faaliyetleri için kullanıyoruz, şu an için pek olası görünmüyor.Kısacası, kabul tahminimize dahil olmasına rağmen, örneğin bilet veya kapsamlı maç günü geliri başabaş Değerinin bile çok altındadır.” ifadesi kullanılır.

Öznur, görev yaptığım süre boyunca gelir ve gider hesabının ciddi bir hassasiyet ve emek gerektireceğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Bu nedenle gelir değerinin düşmesi sürecinde özellikle spor alanındaki ücretler olmak üzere bazı maliyetlerin ganobet giriş oldukça doğru ayarlanması gerekiyor. Ülkemde sporun sürdürülebilir gelişimi için yeni gelir getirici alanların değerlendirilmesi ve yaygınlaştırılması çok önemli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ