Ege Haberleri

Matematik ve Bilim Parkı 23 Nisan’da yüzlerce çocuğu ağırladı

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY’IN ÇOCUKLARIN BİLİMLE İÇ İÇE YETİŞMESİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA İLÇEYE KAZANDIRDIĞI PROF. DR. AZİZ SANCAR MATEMATİK VE BİLİM PARKI 23 NİSAN’DA YÜZLERCE ÇOCUĞU AĞIRLADI.

  • 25 Nisan 2022
  • 20 kez görüntülendi.
Matematik ve Bilim Parkı 23 Nisan’da yüzlerce çocuğu ağırladı

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın çocukların bilimle iç içe yetişmesini sağlamak amacıyla ilçeye kazandırdığı Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı 23 Nisan’da yüzlerce çocuğu ağırladı.

Efeler Belediyesi’nin Kemer Mahallesi’nde hizmete açtığı, Efeler’de ve Aydın’da bir ilk olma özelliği taşıyan Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ziyaretçi akınına uğradı. Efeler’de, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi iş birliğinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 102’nci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde bisiklet gezisi düzenlendi. Pedal çeviren 300 çocuk ve aileleri, Prof. Dr. Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı’nda mola verdi. Efeler Belediyesi tarafından parkları ziyaret eden çocuklara ikramlar verilirken, çocuklar da parklardaki oyuncakları deneyimlediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ