Ege Haberleri

Muğla’da Buz Lazer Epilasyon Farkı

Muğla’da Buz Lazer Epilasyon Farkı

Son yılların en popüler istenmeyen tüylerden kurtulma yolu olan Buz Lazer, Muğla Lazer Epilasyon merkezleri tarafından da kullanılmaktadır. Lazer Epilasyon Muğla merkezleri güvenli, hızlı ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi sunması nedeniyle Buz Lazer cihazlarını tercih etmektedir.

Muğla’da Buz Lazer Epilasyon Farkı

Buz Lazer Hakkında

Lazer epilasyon uzun yıllardır kadınlar ve erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. 1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon, günümüze kadar birçok konuda değişim ve gelişim göstermiştir. Buz Lazer’in lazer epilasyonun dezavantajları doğrultusunda geliştirilen teknolojileri ile artık ağrısız, hızlı ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi mümkün olmaktadır.

Bronz tenler dahil FDA onayına sahip güvenli bir uygulama ve ödüllü teknolojilere sahip Buz Lazer, 80’in üzerinde ülkede kullanılmaktadır. Kullanıldığı tüm ülkelerde de yüksek kullanıcı memnuniyetine sahiptir.

Buz Lazer Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarından oluşmaktadır. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyuna aynı sistemde sahip olan Buz Lazer, bu özelliği ile tüm kıl ve cilt tiplerinde etkili ve güvenli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Kılın tüm anatomik yapıları hedeflenebilirken ince kıllarda ve bronz tende de etkili sonuçları ile Muğla lazer epilasyon merkezlerinde çokça tercih edilmektedir.

Yüz Lazer Epilasyonu

Yüz bölgesinde oluşan hormonel sorunlardan kaynaklı kıllanma sorununun giderilmesi için ağrısız, konforlu ve güvenilir olan Buz Lazer yöntemi tercih edilmektedir.

Yüzde görülen hormonel kaynaklı kıllanma vücut kıllanmalarına oranla daha hızlı çoğalmaktadır. Kalın veya ayva tüylerin oluşmasını engellemek için kullanılan bazı lazer epilasyon uygulamaları yüz bölgesindeki kıllanmaları gidermek yerine arttırabilmektedir. Özellikle Alexandrite Lazer yönteminin yüz bölgesindeki ayva tüylerde kalınlaşma ve yayılma gibi aktivasyonlara neden olabilmektedir. Bu nedenle yüz bölgesinde oldukça ağrılı ve etkili bir yöntem olan Diode Lazer yöntemi tercih edilmelidir. Diode Lazer yönteminin ağrılı olması durumunun avantaja çevrildiği Buz Lazeri, yüz bölgesindeki lazer epilasyon uygulamasına en iyi çözümdür. Bu çözümü ile Muğla lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer cihazları hızla yayılmaktadır.

lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürmektedir?

Tüm vücutta bölgelerinde Buz Lazer uygulaması ortalama 8 seans önerilmektedir. Ergenlik bitimiyle birlikte her yaşta uygulanabilmektedir. Ancak seans sayısı, uygulama yaptıracak kişinin cilt rengi, kıl rengi, kıl sıklığı ve kıl kalınlığı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir.

Lazer cihazları bulunan Muğla lazer epilasyon merkezlerini www.buzlazer.com adresini ziyaret ederek bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ