Ege Haberleri

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu protezi, penisin sertleşmesini sağlamak için sıvıyla doldurulmuş iki yapay silindirden oluşur. İktidarsızlık sorunu olan erkekleri tedavi etmek için bir penis protezi kullanılır. Mutluluk çubuğu, deri altına ve penisin erektil bölgelerine yerleştirilir. Bu ürünler 1973 yılından beri kullanılmaktadır.

Erkeklerin çoğu Mutluluk çubuğu protezi yaptırmadan önce oral ilaç kullanmıştır. Medikal ve diğer tüm tedavi yöntemlerinin etkisiz kaldığı durumlarda protez tedavisi kesin olarak çözüm sunar. İktidarsızlık problemine ek olarak, penis protezi Peyronie hastalığı tedavisinin bir parçası olabilir. Son yıllarda üretilen modeller penisin uzunluğunu artırır. Çoğu hasta, nasıl kullanılacağını öğrendikten sonra bir penil protezden çok memnundur.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı ve Çalışma Mekanizması

Şu anda iki ana tip mutluluk çubuğu protezi bulunmaktadır. Her ikisi de çok etkilidir ve penis hissini etkilememelidir. Ameliyat sırasında belden anestezi uygulanır ve ufak kesilerle Mutluluk çubuğu aparatları cilt altına yerleştirilir. Esnek protez çeşidi her daim aynı büyüklüktedir ve elle bükülerek istenilen şekle getirilerek kullanılır. Şişirilebilir cihazlar ise, skrotumda bulunan pompasına basılınca penisi balon gibi şişirerek gerekli sertliği oluşturur.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Normale Dönme Süreci

Erkeklerin çoğu, Mutluluk çubuğu implantasyonundan sonraki bir gün içinde eve döner ve bir hafta içinde normal aktivitelerine başlar. Operasyon sonrası ikinci haftada yapılan doktor muayenesi sırasında ilk şişirme denemeleri yapılır. Ardından düzenli olarak uygulanan şişirip indirme egzersizleri neticesinde, dikiş yaralarının tamamen kapanması beklenir. Cinsel ilişki genellikle ameliyattan yaklaşık altı hafta sonra mümkündür.

Partnerinizin Memnuniyeti İçin Mutluluk Çubuğu Kullanın

Mutluluk çubuğu şişirildiğinde, tıpkı doğal bir ereksiyon gibi penisi sertleştirir. Ereksiyonunuz istediğiniz kadar sürecektir ve normal bir ereksiyondan farklı olarak orgazm sonrası ereksiyon kaybı olmaz. Kontrol tamamen sizin ellerinizdedir. Böylece eşinizle yüksek bir performansla eskisinden daha iyi samimi cinsel deneyimi paylaşacaksınız. Genel olarak boşalma ve alınan zevk, Mutluluk çubuğu implantasyonundan öncekiyle aynıdır. Bu anlamda sertleşmeye kesin çözüm sağlar diyebiliriz.

Mutluluk Çubuğu Uzun Ömürlüdür

Herhangi bir kişi için bir Mutluluk çubuğu implantının ne kadar dayanacağını tahmin etmek imkansızdır. Herhangi bir tıbbi cihazda olduğu gibi, penis implantları da zamanla aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır. Yakın zamanda 40.000’den fazla hasta üzerinde yapılan bir araştırma, bir şişirilebilir penis implantının mekanik hayatta kalma oranının on yıl sonra% 98,5’in üzerinde olduğunu buldu. Bu da Mutluluk çubuğu cihazlarının sağlamlığı hakkında yeterli güveni vermektedir. Unutulmamalıdır ki implantın ömrünü uzatmak için üroloğunuzun talimatlarına uymanız önemlidir.

Mutluluk çubuğu İmplantı Havaalanı Güvenlik Taramasında Sorun Çıkarmaz

Mutluluk çubuğu implantı, seyahat etme ve hava alanı güvenliğinden geçme yeteneğinizi engellememelidir. Şişirilebilir penis implantlarının çoğu minimum metal parçaya sahip olduğundan, bir metal dedektörünü tetiklemez. Bununla birlikte, eski model bazı şişirilebilir olmayan penis implantları daha fazla metal içerebilir. Onlarda bile Mutluluk çubuğu cihazıyla birlikte hasta olarak tanımlayan bir hasta kimlik kartı verilmektedir. Hangi implanta sahip olursanız olun, hava alanında güvenliği sağlamak için hasta kimlik kartınızı yanınızda getirdiğinizde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Detaylı bilgi için site: https://www.mutlulukcubugu.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ