Ege Haberleri

NAZGEM tercih aşamasında öğrencilerin yanında

EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ SAĞLAMAK İÇİN ‘HERKESE EĞİTİM’ SLOGANI İLE KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA BİNLERCE KİŞİYE DESTEK VEREN NAZİLLİ BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM DANIŞMA VE SOSYAL ETKİNLİK MERKEZİ, ÜNİVERSİTE TERCİHLERİNDE DE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR.

  • 22 Temmuz 2022
  • 22 kez görüntülendi.
NAZGEM tercih aşamasında öğrencilerin yanında

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için ‘herkese eğitim’ sloganı ile kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye destek veren Nazilli Belediyesi Gençlik Eğitim Danışma ve Sosyal Etkinlik Merkezi, üniversite tercihlerinde de öğrencileri yalnız bırakmıyor.

Nazilli Belediyesi tarafından 2019 yılında kurulan NAZGEM, üniversite tercihlerinde öğrencilere ücretsiz olarak rehberlik ve psikolojik danışmanlık desteği verecek. 27 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan üniversite tercihlerinde tüm öğrencileri ücretsiz danışmanlık almaya davet eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Gençlerimiz hayatları ile ilgili önemli kararları verirken öğretmenlerimiz hem tercih noktasında hem de akıllarındaki soru işaretlerinin giderilmesi için yol göstermeye hazır. Bunların yanında öğrencilerimizin ilgi alanlarının, yeteneklerinin göz önünde bulundurulması gereken noktalarda tercih danışmanlarımız doğru tercih yapmalarına olanak tanır” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ