Ege Haberleri

Psiphon 3 Vpn indir – 2021

Psiphon 3 Vpn indir – 2021

Psiphon 3 Vpn indir – 2021

Günümüzde internette geçirilen vakit oldukça fazladır. İnternet kullanıcılarının çok iyi bildiği üzere güvenlik ve gizlilik oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Psiphon 3 Vpn uygulaması android ve Windows için kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulamanın amacı farklı sebepler ile engellenmiş yani erişimine izin verilmeyen sitelere girişin sağlanmasıdır.

Psiphon 3 Vpn indir - 2021

İndirgeek.com üzerinden kolayca indirilebilen uygulama güvenlik duvarının aşılabilmesine olanak sağlamaktadır. Engellenen sitelere girişin nasıl sağlanacağı uygulama tarafından otomatik olarak seçilerek yönlendirilmektedir. Bu sebeple uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Gizliliğe önem veren kişilerin vazgeçilmez uygulamalarından olan Psiphon 3 Vpn uygulamasının ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcuttur. Ücretsiz versiyonunda reklam gösterimi mevcutken, ücretli versiyonda reklam gösterimi yer almamaktadır. Kişinin kendi tercihleri doğrultusunda uygulamayı ücretli veya ücretsiz olarak indirmesi mümkündür.

Psiphon 3 Vpn Nasıl İndirilir?

Uygulamanın kullanılabilmesi için öncelikle indirme ve kurulum işlemlerinin tamamlanması gereklidir. Windows ve android işletim sistemine sahip tüm cihazlara indirilebilen uygulama ekstra bir çaba gerektirmeden kurulabilmektedir. İndirme ve kurulum işlemleri sonrasında uygulamanın çalışabilmesi için farklı ayarlar yapılmasına gerek yoktur.

Kurulumunun oldukça kolay olması sıklıkla tercih edilmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. VPN, SSH ve http teknolojisini kullanan uygulama her yerden kolay erişim imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. Uygulama android cihazlara Google play aracılığıyla indirilmektedir. Windows işletim sistemi için ise uygulamanın kendi sitesinden indirme işleminin yapılması tavsiye edilmektedir.

Psiphon 3 Vpn Nasıl Kullanılır?

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulumunun yapılması gereklidir. Kurulum için herhangi bir ayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Uygulamanın çalıştığının anlaşılması oldukça kolaydır.

Uygulama içerisinde ‘’Psiphon Bağlandı’’ ifadesinin bulunması sorunsuz çalıştığı anlamına gelmektedir. Bu aşamada yazılımın kendi sitesinden indirilmesi oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması ve yazılımın sorunsuz çalışması için güvenli olan kendi sitesinden indirme işlemi yapılması gereklidir. Birkaç dakika içerisinde kurulumu gerçekleşen uygulama ile erişim engeli olan tüm sitelere kolaylıkla girilebilmektedir. İstenilen siteye girişin yapılması yeterlidir.

Giriş sırasında uygulama otomatik olarak yapılmaktadır, bu yüzden kişinin herhangi bir siteye giriş yaparken ekstra ayar yapmasına kesinlikle gerek yoktur. Uygulamanın gizlilik ve güvenlik önlemleri oldukça yüksek olduğundan özel hayatına önem veren kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştır.

Psiphon indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ