Ege Haberleri

Söke’de 2022 yılı Yaz Kur’an Kursları semineri gerçekleştirildi

AYDIN’IN SÖKE İLÇESİNDE 2022 YILI YAZ KUR’AN KURSLARINDA GÖREV ALACAK OLAN GÖREVLİLERE YÖNELİK EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  • 18 Haziran 2022
  • 19 kez görüntülendi.
Söke’de 2022 yılı Yaz Kur’an Kursları semineri gerçekleştirildi

Aydın’ın Söke ilçesinde 2022 yılı Yaz Kur’an Kurslarında görev alacak olan görevlilere yönelik eğitim semineri gerçekleştirildi.

2022 yılı Yaz Kur’an kurslarında eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla Söke, Kuşadası ve Didim ilçelerinde Yaz Kur’an kurslarında görev alacak İmam-Hatip, Müezzin-Kayyımlara yönelik ’Yaz Kur’an Kursları Eğitim Seminerleri’ gerçekleştirildi.

Söke İlçe Müftülüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer; Din Hizmetleri Uzmanı Ahmet Güzel’in gündemi okuması, Söke İlyas Bey Camii Müezzin Kayyımı Keramettin Temiz’in Kuran tilaveti, sinevizyon gösterimi, Söke İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru’nun açılış konuşması ile başladı. Seminerde; görevlilere 2022 Yaz Kur’an kursları esası, sınıf yönetimi, çocuk ve gençlerle etkili iletişim, dini bilgiler öğretim yöntem ve teknikleri konusunda bilgiler verildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ