Ege Haberleri

Trafik ekiplerinden Dron’lu denetim

COVİD-19 SALGINI NEDENİYLE TAM KAPANMA SÜRECİNDE RAMAZAN BAYRAMI’NIN İLK GÜNÜ MUĞLA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK EKİPLERİ KONTROL NOKTALARINDA DENETİM YAPTI.

  • 13 Mayıs 2021
  • 162 kez görüntülendi.
Trafik ekiplerinden Dron’lu denetim

Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Bölge Trafik Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı’nın ilk günü Covid-19 tedbirleri doğrultusunda karayolunda seyir halinde olan araçlarda denetim yaptı.

Ekiplere havadan Drone destek verirken, denetimler kapsamında HES kodu, izin belgesi, maske ve mesafe kontrolleri yapıldı. Muğla’nın tüm kontrol noktalarında 24 saat görev yapan ekipler denetimlerin bayram süresince devam edeceğini ve vatandaşlardan izin belgesi olmadan trafiğe çıkmamalarını istediler.

Muğla’nın Menteşe ilçesinde trafik ekipleri Fethiye ve Marmaris istikametinden gelen araçlarda havadan Drone desteği ile denetim yaptı. Karayolunda fazla bir aracın seyir halinde olmadığı gözlenirken, trafikte seyir halinde olan araçlarda bulunan vatandaşların Covid-19 salgını nedeniyle tam kapanma sürecinde izin belgeleri, HES kodları, araç içinde maske ve mesafe kuralları konusunda denetim yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ