Ege Haberleri

Türkiye’nin Bilim ve Teknoloji Rehberi

Türkiye’nin Bilim ve Teknoloji Rehberi

Teknoloji Haberleri TEKNO BİLİM ADAMI adlı sitemiz klasik blog sitesi anlayışından tamamen uzakta “Türkiye’nin bilim ve teknoloji Rehberi” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır.

Yayın hayatına başlamamızın üzerinden kısa süre geçmiş olmasına rağmen %100 özgün içerikleri sayesinde site bir hayli yükselişe geçmeyi başararak ziyaretçi sayısını günden güne arttırmaktadır.

Teknoloji dünyasındaki bütün gelişmelere sıcağı sıcağına yer vererek Bilim, teknoloji başta olmak üzere Pratik Bilgiler , Sağlık , Nasıl Yapılır, Bilim ve teknoloji ,Tasarım ve Yazılım ,Kültür ve Sanat gibi daha pek çok alanda en doğru bilgiye yer vermekteyiz.

  • Bilgisayar Donanımları Hakkında Kesin Bilgiler
  • Teknoloji Haberleri Hakkında Güncel Haberler & Makaleler
  • Tıp Alanındaki Son Gelişmeleri Bilim Teknoloji kategorisindeki gelişmeler
  • %100 Özgün Bilimsel İçeriklerin Adresi
  • Kültürel ve Sanatsal Haberleri teknoloji Okurlarıyla buluşturuyoruz.
  • Teknoloji Haberleri Dünyasındaki Tüm Gelişmeleri Okurlara Aktarıyoruz.

Teknolojide her gün sıcağı sıcağına gelişmeler yaşanıyor. Mobil teknoloji ,otomotiv
teknoloji endüstrisinde yaşanan gelişmeler, yapay zeka teknolojisindeki tüm gelişmeler ve daha pek çok bilim teknoloji gelişmelerteknobilim adamı sitemizde

Tüm okurların kolayca anlayabilmesi için sadeleştirilmiş anlatım biçimiyle bilgi kirliliğinden uzak, güncel teknoloji haberlerine yer vermeyi düşünerek. Ayrıca teknolojik ürünler kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, püf noktası bilgiler ve teknolojik ürünlerden tasarruf yöntemleri gibi bütün merak edilenleri de detaylı bir şekilde ele alıyoruz.

Türkiye’nin Bilim ve Teknoloji Rehberi

1- Yapay Zeka Teknolojisindeki Son Gelişmeleri Amaçlıyoruz

İnsan aklını taklit edebilen yapay zeka teknolojisi çok yakın bir dönemde hayatımızın her alanını kuşatacak. Bu sayede insan emeğine olan güç giderek azalarak yerini yapay zeka teknolojisiyle donatılmış robotik sistemler alacak
2- Mobil Teknolojik Ürünler Hakkında Güncel Bilgileri Amaçlıyoruz

Mobil teknoloji alanında telefonlar, tabletler,fabletler, akıllı saatler ve daha pek çok mobil ürün klasmanlarına ilişkin olarak güncel bilgilere yer vermeyi amaçlıyoruz.

3- Uzay Teknolojisi İlgili Gelişmeleri Okurlara Okurlara Aktarmayı Amaçlıyoruz

Uzay teknolojisi  ilişkin tüm gelişmeleri de yakından takip ederek Uzay bilimcilerin yaptığı güncel açıklamaları, kanıtları gibi merak edilen konuları yayınlamayı düşünüyoruz.

4- Gündeme İlişkin Son Dakika Haberleri Alanında Yayın Yapmayı Hedefliyoruz

Sitede yalnızca blog içerikleri bulunmamaktadır. Son dakika haberler verilerek okurun siteden en iyi şekilde yararlanması hedeflenmektedir

5- Teknolojide Yaşanan Son Gelişmeleri Okurlara Aktarmayı Amaçlıyoruz

WordPress Dersleri , WordPress Hataları ve Yeni çıkan PC oyunları, konsol oyunları, en çok oynanan video oyunlar, bilgisayar programlama adına çözümler, bilgisayar kullanımına ilişkin pratik bilgiler, bilgisayar donanımlarına ilişkin son gelişmeler Teknoloji Haberleri sitemizde
6- E-Ticaret Sitesi Kuracaklara Tavsiyeleri Amaçlıyoruz

Türkiye’nin teknoloji sitesi rehberi olma vizyonuyla tekno bilim adamı olarak Biz; e-ticaret sitesi kurmak isteyenler yada İnternetten Para Kazanmanın Formülleri için açık, anlaşılır bilgileri okurlara aktarmayı amaçlıyoruz.

7- Freelance Kazanç Fikirleri Hakkında Yazıları Hedeflemek : 

Blog sitesinde freelance (serbest zamanlı) çalışarak kendisine ek gelir açmak isteyenler için kazanç fikirleri tüm ayrıntılarıyla Teknoloji Haberleri – Bilim Teknoloji Rehberi sitemizde yazmayı hedefliyoruz

8- İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiye Nitelikli Yazıları Hedeflemek :

Teknoloji haberleri ve tekno bilim sitesi olarak internetten çalışarak vakti nasıl nakde dönüştüreceğine ilişkin olarak tüm ayrıntılı bilgilere yer vermeyi hedefliyoruz.

9- Günlük Yaşama İlişkin Pratik Çözümler ve Pratik Fikirleri Amaçlıyoruz.

Sitede yer alan tekno bilim içeriklerinin yanı sıra teknoloji, bilim, Mobil ve daha birçok alanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik fikirlere de yer vermeyi amaçlıyoruz.

10-Bilim ve Teknoloji Haberlerinin Güvenilir Kaynağı Olmak İstiyoruz
Bilim ve Teknoloji Haberleri olarak bilimsel alanda olsun teknoloji alanında olsun yeni gelişmelerden haberdar ediyoruz.

11-Bilim ve Teknoloji de Neler Olup Bitiyor? gibi Konularda Bunları Takipçilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz

Bilim ve teknoloji Haberleri alanında Hızla değişen gelişmelere bağlı olarak teknoloji sahasındaki gelişmeleri Okurlara aktarmayı hedefliyoruz.

12- Kültür ve Sanat Alanında Yaşanan Gelişmeleri Okurlara aktarmayı hedefliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ