Ege Haberleri

Kristal 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Bardak Seti

Kristal 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Bardak Seti

Osmanlı zamanından günümüze gelen kahve kültürünün en önemli unsurlarından biri olan kahve yanı su bardağı o zaman gelen misafirlerin açlık durumunu ölçmek için kullanılırdı. Günümüzde pek bu amacı kalmasa da o zamanlardan gelen kahve yanı bu bardağı alışkanlığı hale süregelmektedir. O zamanlarda da kullanılan kristal şekilli bardaklar şu an günümüzün modernliğine uyarlanarak kullanılmaktadır. Bu modernlik işini yapan firmaların başını çeken DURU CRYSTAL firması tam da bu işi yaparak geçmişin ruhunu hem yansıtmaya devam ederek hem de günümüz modasına ayak uydurmuştur. Birçok seri modeli bulunan DURU CRYSTAL firmasının kahve yanı su bardağı serilerini tanıtalım.

Kahve sunumunuzu özelleştirmek için Kristal 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Bardak Seti, birbirinden canlı renkleriyle, şık tasarımlarıyla sizler için burada. Tecrübeli ellerin cam sanatını mükemmel bir işçilikle bardaklara yansıttığı harika bir model daha. 21. yüzyılın modern dokunuşları ve herkesin tarzına hitap edebilecek geniş renk seçenekleri.

Mutfağınızın konseptine, stilinize uygun renk kombinasyonlarını oluşturabilirsiniz çünkü Kristal 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Bardak Setinin kırmızı, mavi, yeşil, pembe, fuşya, mor, su yeşili ve sarı gibi birçok çeşidi olup renk skalası oldukça geniştir. Ayaklı tasarımıyla sunumlarınıza şık bir görüntü katar. Ürün hacmi 60 cc’dir. 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Kristal Bardak Setinin canlı renklerinin ve tecrübeli ellerle dokunmuş detaylarının çok daha uzun bir süre size eşlik edebilmesi için bulaşık makinasında değil, el ile yıkanmasını tavsiye ediyoruz.

Kahve sunumunuzu Cheria Alessi bardak ailesinden Bohemia Kristal Renkli Kadeh ile zenginleştirebilir ve arzuladığınız renk seçenekleri ile stilinizi sunumunuza da yansıtabilirsiniz. Bohemia Kristal 6’lı Renk Karışık Kahve bardakları; kırmızı, mavi, siyah, yeşil, pembe, fuşya, mor, su yeşili, sarı renkleri ile her zevke uygun renkler baz alınarak, incelikle ve özenle tasarlanmıştır. Kahve sunumlarınızı, Bohemia Kristal 6’lı Renk Karışık Kahve Yanı su bardakları ile taçlandırmak isterseniz renk tercihlerinizi sipariş notunda belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ophelia Kahve Yanı Su Bardak Serisi

Mavi, siyah, pembe, sarı, su yeşili, yeşil, kırmızı, fuşya ve mor renk seçenekleri bulunan modelimiz kadeh şeklinde bir model tercih edilmiş olup dilerseniz sipariş esnasında not kısmına istediğiniz rengi ve o renkten kaç adet istediğinizi belirtmenizle kendiniz özel 6’lı bir seri oluşturmanız mümkündür.

Monstera kristal kahve yanı su bardak serisi

Pembe, mavi, yeşil, siyah, mor, sarı, kırmızı ve su yeşili, fuşya renk seçenekleri bulunan ve ağzı geniş olan kristal ayaklı bir kahve yanı su bardağı modelidir. Sipariş esmasında 6’lı setiniz için istediğiniz renk seçeneklerinden kaçar adet istediğinizi belirleyerek size özel setinizi sağlayabilirsiniz

Rosaline kristal kahve yanı su bardak serisi

Mavi, siyah, pembe, sarı, su yeşili, yeşil, kırmızı, fuşya ve mor renk seçenekleri bulunan modelde ayaklı bir model olup ayak kısmı kristal yapılıdır. Ayrıca ağız kısmı geniş olan bir modeli, sipariş esasında kendinize özel 6’lı setinizin renk seçeneklerinden birini ve kaç adet o renkten seçip setinizi tamamlayacağınızı not kısmına eklemeniz yeterlidir.

Darina kristal kahve yanı su bardağı kadeh serisi

Mavi, siyah, pembe, sarı, su yeşili, yeşil, kırmızı, fuşya ve mor renk seçenekleri bulunan model kadeh şeklinde üretilen bir modeldir. Diğer modellerde olduğu gibi. Bu modelde de sipariş esasında not kısmında renk seçeneklerini belirterek kendi 6’lı özel serinizi oluşturabilirsiniz

Lauren kristal kahve yanı su bardağı serisi

Siyah, pembe, fuşya, su yeşili, mor, mavi, sarı, kırmızı ve yeşil şeklinde renk seçenekleri olan modelde kadeh modeli şeklinde tasarlanmış olup bardağın ayak kısmı kristal modelldirir.6’lı kristal su bardağı serinizi sipariş esnasında adetini ve renk seçeneğini belirtmeniz temin edebilirsiniz

Fleur kristal kahve yanı su bardağı

Siyah, pembe, fuşya, su yeşili, mor, mavi, sarı, kırmızı ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan kahve yanı bardak serisini sipariş esnasında istediğiniz renk seçeneğini seçerek ve seçtiğini renk adetinden kaç tane istediğinizi belirtilmesi ile özel 6’lı kahve yanı su bardak serinizi oluşturabilirsiniz

Valeria kristal kahve yanı su bardağı kadeh serisi

Pembe, mavi, yeşil, siyah, mor, sarı, kırmızı ve su yeşili, fuşya renk seçenekleri bulunan kahve yanı su bardaklarını sipariş esnasında istediğiniz rengi not kısmında belirtmeniz sonucunda kendine özelleştirebilirsiniz

Grace kristal kahve yanı su bardak serisi

Pembe, mavi, yeşil, siyah, mor, sarı, kırmızı ve su yeşili, fuşya renk seçenekleri bulunan bu modeli sipariş esnasında hangi renkten kaç tane istediğinizi belirterek ya da tek bir renk seçeneği seçerek kendinize özel bir 6’lı set hazırlamanız mümkündür.

Bohemia Kristal 6’lı Renk Karışık Kahve Yanı Su Bardağı Fiyatları Nelerdir?

Bohemia Kristal 6’lı Renk Karışık Kahve Yanı su bardaklarını, 6’lı set şeklinde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bohemia Kristal kahve yanı su bardaklarının hacmi 150 cc olup bardaklarımızın 6’lı fiyatı 499 ₺ şeklindedir. Bohemia Kristal Kahve Yanı Su bardaklarımızı sepete ekleyip alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz veya direkt olarak kredi/banka kartınız ile ödeme yaparak satım alımınızı anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ve Paketleme

Kristal 6’lı Ayaklı Kahve Yanı Bardak Seti ürünümüz de dahil tüm ürünlerimizi sizler için özenle ve büyük bir dikkatle paketliyoruz ve size güvenle ulaşabilmesi için kargoya teslim veriyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünler, üretim süresi dahil olmak üzere en geç 12 – 13 gün içerisinde adresinizde olmaktadır. Almış olduğunuz ürünler hakkında kargoda, teslimatta yaşanabilecek her türlü sorun için bize Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede tüm sorunlarınızı çözmek için sizler için buradayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ